Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Naši kerníci/Our cairn

Vítejte na stránce colibri.websnadno.cz v sekci Naši kerníci/Our Cairn

Anny od Pokratických strání

nar. 4. 5. 2002, krémová s maskou, CMKU/CR/451/02/03

res. CACIB, 2x BOB, Národní Vítěz, Klubový šampion, Veterán šampion ČR

 

Anička je náš první kerník. Dostali jsme ji v jejích osmi letech. Díky ní jsme objevili svět výstav. Anička je úžásná vitální kerní dáma, vyrovnané, přátelské povahy a pevného zdraví. Doufejme, že jí zdravíčko ještě bude sloužit.

Anny is our first cairnterrier. We got it in its eight years. Thanks to her we discovered the world of dogshows. Anny is super vital cairn´s Lady, balanced, friendly nature and health. Hopefully she still will be healthy.

 

CON COLIBRI OD FOSSINKY

nar. 23. 7. 2011, žíhaná s maskou, CMKU/CR/1027/11/12

Velmi nadějná, Výborná, BIS štěně při NV Brno, Vítěz třídy mladých, 4x CAJC, 2x BOJ, 2x BOB, Cruft´s kvalifikace 2013, Junior Vítěz Střední a Východní Evropy

https://www.youtube.com/watch?v=g-xwHAQFcBM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=nyc9RXrFFYM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=FjqDoFEgp40&feature=em-upload_owner

Conie jsme zakoupili v roce 2011 od původní chovatelky Aničky. Byli jsem nadšeni Aniččinými výsledky na výstavách a jejími povahovými vlastnostmi tak, že jsme chtěli  následovnici výhradně této krevní linie (Anny je babička Conie). Musím říci, že jsme se nezklamali. Conie byla od malička výstavní profesionál, nebojácná, ráda se předváděla a když s ní naše dcerka začala chodit na cvičák, přijala to s velkým nadšením. Dnes se s dcerou věnují pachovým pracem, poslušnosti a na obranách není odhodlanějšího "trhače". Neznám aktivnějího, vytrvalejšího a pracovitějšího pejska.

We bought Conie in 2011 from the original breeder Anny. We were thrilled with the results of Anny on dogshows and its nature so that we wanted to this blood line (Anna's grandmother Conie). I must say that we were satisfied. Conie was from an early age the dogshows´s professional, she loves showing off and when our daughter started going to the training centre, took it with great enthusiasm. Today, our daughter with it dedicated tracks, obedience, and the defense. I don't know more active and more hardworking dog.


 

 

 

TOPlist